Château Margaux Premier Grand Cru 2006

Beschikbaarheid: Op voorraad
i

We doen er alles aan om dit artikel op tijd te leveren. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bestelling vertraagd is.

Château Margaux mag tot één van de beste wijnen ter wereld gerekend worden. In de neus zeer breed, complex en verleidelijk, subtiel en zeer mooi in balans. In de mond zeer vol en geconcentreerd, mondvullend, complex en lang. Kan zeer goed ouderen. Een juweeltje.
690.00
Meer informatie
Jaar 2006
Wijnland Frankrijk
Wijnstreek Bordeaux
Wijnsoort Rood
Druivenras Cabernet Franc Cabernet Sauvignon Merlot
Wijn-spijs Vlees
Inhoud 75,0 cl
Alcoholpercentage 13,0 %
Serveertemperatuur 16-18 °C

Château Margaux. Een naam die voor velen een wereld is omgeven door klasse. Het is toch een van de beroemdste wijnhuizen ter wereld. Het ontleent zijn naam aan de stad Margaux in de Bordeaux streek. Château Margaux heeft een Premier Grand Cru Classé status volgens het Bordeaux-wijnclassificatiesysteem van 1855. Het landgoed heeft 82 hectare voor rode wijn en 12 hectare voor witte wijn. Aan blauwe druiven verbouwen ze 75% Cabernet Sauvignon, 20% Merlot, 4% Petit Verdot en 1% Cabernet Franc. De 12 hectare witte wijn is voor 100% Sauvignon blanc. 

Schrijf een beoordeling